Bebon Colica! kateter rektalny na kolkę dla niemowląt 5 szt.
- Kurier InPost
7,99 PLN
Kateter rektalny Colica! na kolkę dla niemowląt od 1 dnia życia marki Bebon®
WYRÓB MEDYCZNY
Opakowanie 5 szt.
Innowacyjny niemiecki kateter rektalny Colica! przeznaczony dla niemowląt cierpiących na kolkę oraz problemy z nagromadzeniem gazów w jelitach.
INFORMACJA O PRODUKCIE
Colica! jest opatentowanym wynalazkiem, wyrobem medycznym klasy I według reguły 5 do chwilowego użytku.
Wyrób wolny od ftalanów wykonany z TPE/TPR.
Działanie przyrządu Colica! opiera się na metodzie, polegającej na umieszczeniu w odbycie dziecka katetera w celu zniesienia dolegliwości związanych z kolką jelitową, czyli odprowadzenia gazów.
Silny niepokój towarzyszący kolce powoduje wzrost napięcia mięśni u dziecka, również mięśni zwieraczy odbytu, utrudniając tym samym wydostanie się zbędnych gazów na zewnątrz. Stymulacja tej grupy mięśni prowadzi do ich rozluźnienia i w konsekwencji umożliwia usunięcie gazów z układu wydalniczego. Kateter rektalny Colica! jest bezpiecznym wyrobem jednorazowego użytku przeznaczonym specjalnie do tego celu. Konstrukcja przyrządu pozwala uniknąć zbyt głębokiej aplikacji.
Dzięki łagodnie wyprofilowanej końcówce kateter Colica! - stosowany zgodnie z instrukcją - nie podrażnia błony śluzowej odbytu.
Użyć przed: 1/2026